Verhuizing

Geplaatst op 04-01-2022.

Wij wensen iedereen een gezond, gelukkig en sportief 2022!

Helaas hebben wij net voor de jaarwisseling vervelend nieuws gekregen. Het pand waar wij in zitten heeft zeer veel lekkage en het dak wordt niet meer gerepareerd. Gezien er op 17 punten een lekkage was, valt er dus niet meer trainen in dit pand. Een half jaar eerder dan verwacht (en veel eerder dan gehoopt) moeten we dus per direct het pand verlaten. Na een snelle zoektocht, samen met onze leden, zijn wij uitgekomen op een gymzaal in Zaandam Zuid. Hoe verdrietig wij ook zijn dat wij ons pand moeten verlaten, wij zijn dankbaar dat wij gewoon kunnen blijven trainen. Ook zijn wij heel dankbaar voor alle lieve berichtjes van onze leden! Wat hebben wij toch een geweldige groep mensen om ons heen!

Kortom: Na regen komt zonneschijn en we gaan er weer lekker tegenaan in het nieuwe jaar. Zodra de sport weer open mag, gaan we volgens nieuw rooster (met heel veel nieuwe mogelijkheden) knallen samen! Ondertussen zijn we de mogelijkheden om buiten trainen alweer aan het onderzoeken, tussen het verhuizen door!