Twimyo spellen

Geplaatst op 26-03-2020.

Inmiddels zitten we allemaal al bijna twee weken thuis. Geen school, geen sport en ook niet te veel naar buiten. Online zijn er allerlei initiatieven om trainingen te volgen of aan online wedstrijden mee te doen. Heel veel van onze leden zijn hier ook al hard mee aan de slag gegaan. Het is erg leuk om alle inzendingen binnen te krijgen. De kleintjes maken prachtige tekeningen en de (iets) grotere kinderen maken hele creatieve filmpjes van hoe zij thuis hun tuls oefenen. Voor ons is het geweldig om te zien hoe onze leden ook in deze periode met Taekwon-Do bezig blijven!

Om steeds in beweging te blijven, hebben wij enkele spellen gemaakt die thuis (binnen of in de tuin) gespeeld kunnen worden. Deze spellen zijn HIER te downloaden. Wij hopen dat iedereen deze, met evenveel enthousiasme als op de club, zullen spelen. Het hele gezin kan hieraan mee doen dus dat is extra gezellig. Wij wensen iedereen heel veel plezier met de spellen en hopen jullie allemaal snel gezond terug te zien in de dojang!